DZIAŁKI POD GARAŻE -221/74 Wola Rasztowska

Przedmiot nieruchomość niezabudowana, z przeznaczeniem pod budowę garażu.

Województwo: mazowieckie

Powiat: Wołomiński

Miejscowość: Wola Rasztowska

obręb 0016, Wola Rasztowska

działka 221/74

powierzchnia: 0,0034ha

Właściciel: Gmina Klembów

Stan prawny: Księga Wieczysta nr WA1W/00068970/6 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Wołominie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Wjazd na nieruchomość zlokalizowany jest od strony ulicy Szkolnej, drogą gruntowa, utwardzona.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części wsi, w pobliżu ul. Warszawskiej – głównej drogi w Woli Rasztowskiej (droga wojewódzka nr 636). W najbliższym sąsiedztwie znajdują się tereny zabudowy mieszkaniowa wielorodzinnej z usługami nieuciążliwymi. Nieruchomość znajduje się ok. 1,5 km od drogi ekspresowej S8.

Wola Rasztowska – wieś w gminie Klembów, znajduje się około 35 km od Warszawy i 15 km od Wołomina.

Nieopodal znajduję się Pałac w Woli Rasztowskiej, dawna siedziba króla Jana II Sobieskiego, przekazany rodzinie Chrzanowskich za obronę Trembowli (1675r.) przed armią turecko- tatarską, po II Wojnie Światowej odbudowany, obecnie budynek szkoły podstawowej.

PRZEZNACZENIE:

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą Nr XXIV/178/08 Rady Gminy Klembów z dnia 26 czerwca 2008 r. przedmiotowa nieruchomość została przeznaczona na tereny komunikacji – garaże (3KS).

Przedstawiona powyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny.

Typ oferty: Możliwe na sprzedaż
Rodzaj transakcji: Sprzedaż
Przeznaczenie: Wszystkie
Powierzchnia: 34 m2
Adres: Wola Rasztowska, Polska
Cena: 0,00 zł
Dane urzędu: